• Çünkü Blizzard'ı seviyoruz!
  1. Foruma düzenleme yapılacağından belirsiz bir süre forumumuz kayıtlara kapalı olacak, yeni üyeliklere açılmayacaktır.

Yeni başlayanlar için Blood Elf rehberi

'WoW Yardım' bölümündeki bu başlık Roccat tarafından başlatılmıştır, 15 Mayıs 2015.

1. Roccat

Roccat Yeni Üye

5
    0
    14 Mayıs 2015

10 yıldır hikayesini hayranlıkla takip ettiğim ama babamın mesleğinden dolayı ülke ülke gezmekten bir türlü başlayamadığım World of Warcraftıma sonunda başladım ve Blood Elf ırkından bir karakter açmak istiyorum. Sizlerde yardım ederseniz hangi sınıf Blood Elf ler için daha uygun karar veremedim.

2. Lo'Gosh

Lo'Gosh For Azeroth! Yönetici

194
    24
    6 Mayıs 2015
    Merhabalar. Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz. :)

Sorunuza dönecek olursak; aslında hiçbir ırk, hiçbir sınıf için iyi ya da kötü değildir. Biraz klişe bir söz olacak ama "iş oynayanda bitiyor". Tavsiyem her sınıfı tek tek denemenizdir. Hangisi daha çok hoşunuza giderse onu oynayın derim. Sırf herhangi bir sınıf için iyi olduğundan dolayı bir ırkı oynamaktansa sevdiğiniz bir ırkı oynamanızın daha iyi olacağı kanaatindeyim.

Olaya istatistiksel açıdan bakacak olursak ise Blood Elflerde sınıf dağılımı şöyle:

Roccat bunu beğendi.
  3. Roccat

Roccat Yeni Üye

5
    0
    14 Mayıs 2015
    Teşekkür ederim Fatih Bey.Bu arada sitenizi zevkle kullanıyorum özellikle herşeyi türkçeye çevirmeniz mükemmel olmuş.Benimde böyle bir site açma fikrim vardı Blizzardla ilgili ama üstatlarımız yapmışsa bize destek vermek düşer. :) Sizlere birde tavsiyem olucak ; Eğer ileride güzel bir kitle oluşursa burada gerçek hayattada görüşmek güzel olurdu. Örneğin her sene BlizzardTürk.com hayran buluşması gibi bir etkinlik. İstanbulda BazeTV Cafe & Bistro isminde Gamerların takıldı bir cafe açılıyor. Burada birşeyler yapılması üye sayısı yeterli olduğu sürece mükemmel olur. Bu fikir uygulamaya geçerse ilk gelen ve destekte benden olur.

4. Lo'Gosh

194
    24
    6 Mayıs 2015
    Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Buluşma konusu benim de aklıma gelmişti geçenlerde. Yeterli kitle oluşunca Hearthstone & Heroes of the Storm turnuvaları dahi yapabiliriz. Zamanla olacak her şey inşallah. :)

Roccat bunu beğendi.
  5. Roccat

Roccat Yeni Üye

5
    0
    14 Mayıs 2015
    Hocam herşey iyi güzel female bir blood elf mage karakterim var ama bir sorum daha olucak.Benim bildiğim mageler staffları ile birkaç hareket yaparak büyü atarlar burada ise karakterim 20 level olmasına rağmen hala staffını sırtında süs olarak taşıyor.Sırtımda durması yeterli mi ?

6. Lo'Gosh

194
    24
    6 Mayıs 2015
    Evet, yeterli. Mage, warlock ve priest sınıfları silahlarını hareket ettirmeden yeteneklerini kullanırlar. Bu sınıfların bir staffın (ya da diğer herhangi bir eşyanın) statlarından faydalanmaları için onu takmış olmaları yeterlidir.

Roccat bunu beğendi.

Sosyal medyada...