• Çünkü Blizzard'ı seviyoruz!
  1. Foruma düzenleme yapılacağından belirsiz bir süre forumumuz kayıtlara kapalı olacak, yeni üyeliklere açılmayacaktır.

Warcraft Hikaye Videolari

'WoW Genel' bölümündeki bu başlık Beful tarafından başlatılmıştır, 3 Ocak 2016.

1. Beful

Beful Yeni Üye

3
    0
    30 Aralık 2015

Merhaba Youtube daki video serime devam ediyorum siz arkadaşlardan öneri bekliyorum iyi veya kötü yorum bırakmayi unutmayın lütfen :D destek verirseniz çok sevinirim herkese iyi günler SAYGILAR ..

İstek üzerine priest legenderysinin hikayesini yaptim inşallah beğenirsiniz

Befulhom - Antonidas

Hearthstone - Beful#2839

En son bir moderatör tarafından düzenlendi: 26 Ocak 2016

2. Candy Butcher

Candy Butcher Yeni Üye

5
    0
    8 Ekim 2015
    Videonuz birşey dışında gayet güzel olmuş ; Kötü karakterler diye bahsetmişsiniz videonun başında ama onlar kötü karakter değiller. Blizzard hiçbir karakterinin kötü olduğunu söylemez, bu yüzden her karakterinin yaptıklarının altına mantıklı bir sebep ekler.
    Bu arada WoW ile ilgili videolarınız gelmeye devam edicekse benide sıkı takipçileriniz arasına yazın. :)

3. Beful

Beful Yeni Üye

3
    0
    30 Aralık 2015
    Aslında Çok haklısınız Buda listenin devami umarim beyenirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=grbaiIKTlMs

4. Lo'Gosh

Lo'Gosh For Azeroth! Yönetici

194
    24
    6 Mayıs 2015
    Birkaç hata dışında güzel gidiyorsunuz. Ayrıca lütfen Türkçe'yi düzgün kullanın. "Beyenirsiniz" değil "beğenirsiniz" gibi mesela.

Ek olarak metin editöründeki Video Ekle butonunu kullanarak videolarınızı mesajlarınıza ekleyebilirsiniz.

Sosyal medyada...