• Çünkü Blizzard'ı seviyoruz!
  1. Foruma düzenleme yapılacağından belirsiz bir süre forumumuz kayıtlara kapalı olacak, yeni üyeliklere açılmayacaktır.

Warcraft Filmine İlk Bakış - 15 Saniyelik Tanıtım Videosu Yayınlandı

'WoW Genel' bölümündeki bu başlık Melisa tarafından başlatılmıştır, 4 Kasım 2015.

1. Melisa

Melisa Yeni Üye

5
    0
    16 Ekim 2015
    Warcraft filminin ilk kısa tanıtım videosu yayınlandı! Dün akşam Legendary Pictures ve Universal Pictures Warcraft'ın 15 saniyelik bir tanıtım videosunu yayınladı. Bu Cuma asıl tanıtım videosunu BlizzCon'a açığa çıkaracak olan ekip, bakalım 15 saniyede bizlere neler anlatmış: https://www.youtube.com/watch?v=FA_8TY9Z5Zg

3D epik bir macerayı konu alacak Warcraft filminin yönetmenlenliğini Duncan Jones ütlenmekte. Filmin hikayesi Charles Leavitt ve Duncan Jones tarafından yazıldı. Warcraft filmi Legendary Pictures, Blizzard Entertainment ve Atlas Entertainment production, yapımcıları Charles Roven, Thomas Tull, Jon Jashni , Alex Gartner, Stuart Fenegan, Jillian Share, Brent O’Connor, ve Blizzard Entertainment’ın Michael Morhaime , Paul Sams ,Rob Pardo , Chris Metzen , Nick Carpenter, Atlas’ın Rebecca Steel Roven adlı yapımcıları ile birlikte çekiliyor. Alliance tarafında, Dominic Cooper - King Llane Wrynn , Travis Fimmel - Anduin Lothar , Ben Foster - Medivh, Ben Schnetzer - Khadgar, ve Ruth Negga - Lady Taria, karakterlerinde rol alırken, Horde tarafında Clancy Brown - Blackhand, Toby Kebbell - Durotan, Robert Kazinsky - Ogrim, Daniel Wu - Gul’Dan, Paula Patton - Garona rollerinde olacaklar..

Düzenleme (7.11.2015): Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://www.turkmmo.com/portal/haber...-15-saniyelik-tanitim-videosu-yayinlandi.html

En son bir moderatör tarafından düzenlendi: 7 Kasım 2015
  2. Lo'Gosh

Lo'Gosh For Azeroth! Yönetici

194
    24
    6 Mayıs 2015
    15 saniye bile filmin ne kadar olağanüstü olacağını yeterince anlattı bence. Büyük umutlarım var filmden, fragmandan sonra da bu umutlarımın daha da artacağına inanıyorum. :)

3. Candy Butcher

Candy Butcher Yeni Üye

5
    0
    8 Ekim 2015
    Lord of The Ringsde mükemmel bir filmdi ama kitabını okumamış olana ! Kitabı okuyan insanlar beğenmemişti filmi, daha doğrusu kitabın yanında sönük kaldığını ama sadece film olarak iyi olduğunu söylemişlerdi ve benim görüşümde bu yöndeydi zaten. Birkaç gün önce World of Warcraft adına İngilizce, Türkçe ve İspanyolca bulabildiğim bütün kaynaklardan hikayesini okudum ve çok etkilendim. Şimdide filmin bu hikayeyi karşılayamayacağını düşünüyorum. Ama Lord of The Ringsden bir farkı var bu filmin ; oda beni küçükte olsa umutlandırıyor. Bu sefer hikayenin sahibide işin içinde. Blizzard yaptığı oyunların yanı sıra disiplinli bir firma olduğu için birçok kullanıcı tarafından sevilir. Eğer oyunların yapımı ve yayımlanmasındaki disiplininide, filmi yaparken kullanırsa hiç şüphe yok film mükemmel olucaktır. Ama "filmi yapan adama ben karışmıyım, sadece hikayeyi verip köşemden iziliyim" diyecek olursa bu hem World of Warcraft oyununun kan kaybetmesine (hali hazırda oyuncu kaybeden bir oyun zaten) hemde Blizzardın fiyakasının çizilmesine sebebiyet vericek. Çok dikkatli ol Blizzard amca.. :)

Son düzenleme: 5 Kasım 2015
  4. Lo'Gosh

Lo'Gosh For Azeroth! Yönetici

194
    24
    6 Mayıs 2015
    Zaten tek filmde Warcraft gibi devasa bir hikayeyi vermesi çok zor.

Ben devam filmleri geleceği görüşündeyim. Fragman teaser videosu bile bu denli beğenilmişken filmin de oldukça beğenileceği görüşündeyim. :) Artık hayırlısı bakalım.

5. Candy Butcher

Candy Butcher Yeni Üye

5
    0
    8 Ekim 2015
    Dün yayınlanmış olan Warcraft The Beginning Traileri hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ? Ben izlerken tüylerim diken diken oldu ve Warcrafta daha birkaç gün önce başlamış biri olarak içimden bir ses resmen "bu oyuna aşığım dostuuuuuum" diye bağırdı. :) Bu arada Orclar hakkında bir endişeye kapıldım. Tabiki bu sadece trailerinden çıkardığım bir sonuç, bu yüzden ön yargı değil sadece "şimdilik" görüşüm olarak nitelendiriyorum ;
    Ben orcları oynayan oyuncuları gördüm orda, orc göremedim. Yani yapılan makyaj ve efektler yetersiz kalmış ve beni orda bir orc olduğuna inandıramadı, resmen orada oynayan insanı açık ve net görebiliyoruz. Ama ne kadar eleştirsemde Lord of The Rings de Orclarda bir insan izlenimi yakalayamıyordunuz. Tabi filmi izlerken işin içine arkada durmadan çalan atmosferi bize sevdirecek müzikler girince farklı hissedebilirim ama yinede minik bir endişem var. Sonuçta adamlar ilah değil hata yapmış olabilirler. Herneyse iyi bir film olucak bu kesin ama benim istediğim mükemmel bir film olması.

Sosyal medyada...