• Çünkü Blizzard'ı seviyoruz!
 1. Foruma düzenleme yapılacağından belirsiz bir süre forumumuz kayıtlara kapalı olacak, yeni üyeliklere açılmayacaktır.

Smelt Dark Iron Ore Nedir, Nasıl Öğrenilir

'Mining' bölümündeki bu başlık Lo'Gosh tarafından başlatılmıştır, 7 Mayıs 2015.

 1. Lo'Gosh

  Lo'Gosh For Azeroth! Yönetici

  188
  23
  6 Mayıs 2015
  Smelt Dark Iron Ore, Dark Iron Bar üretmek için gereken bir Mining yeteneğidir ancak normal madenler gibi Mining eğitmenlerinden öğrenilememektedir.

  Bunu öğrenebilmek için, yanınızda bazı materyallerle birlikte, Blackrock Depths zindanını ziyaret etmelisiniz.

  Yeteneği, bir Blackrock Depths bossu olan Gloom'rel'den öğrenebilmektesiniz. Ancak, bunun için Gloom'rel'in size saldırmaya başlayacağı The Seven'ı başlatmamalısınız (yani Doom'rel ile konuşmamalısınız).

  Yanınızda aşağıdaki materyallerle birlikte Gloom'rel ile konuşun:

  [​IMG]

  Odaya girip Gloom'rel'e tıkladığınızda bir konuşma seçeneği yer alacaktır. Bu seçeneğe tıklayın, ardından bossun yanında bir Spectral Chalice ortaya çıkacaktır. Bu objeye tıklayarak The Spectral Chalice adlı görevi kabul edin ve tamamlayın.

  [​IMG]

  Daha sonra Gloom'rel ile tekrar konuşun ve karşınıza çıkacak olan konuşma seçeneğine tıklayın. Smelt Dark Iron Ore yeteneğinizi öğrenmiş olacaksınız.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Eğer ileride Mining mesleğinizi silip, sonradan tekrardan alırsanız, Gloom'rel ile tekrar konuşursanız hiçbir materyal gerekmeden ücretsiz olarak yeniden Smelt Dark Iron Ore yeteneğinizi kazanabilirsiniz.

  Ek olarak, Dark Iron Ore'larınızı Dark Iron Bar'a dönüştürmek için normal forge'ları kullanamazsınız. Bunun için yine Blackrock Depths'te bulunan adlı forge'u kullanmalısınız (resim). Zindan içindeki konumu için tıklayın (Molten Core giriş portalına giden köprüye girmeden, soldan ilerleyin).
   
  Son düzenleme: 20 Aralık 2015

Sosyal medyada...