• Çünkü Blizzard'ı seviyoruz!
 1. Foruma düzenleme yapılacağından belirsiz bir süre forumumuz kayıtlara kapalı olacak, yeni üyeliklere açılmayacaktır.

Scarlet Crusade

'Lore' bölümündeki bu başlık Lo'Gosh tarafından başlatılmıştır, 7 Mayıs 2015.

 1. Lo'Gosh

  Lo'Gosh For Azeroth! Yönetici

  188
  23
  6 Mayıs 2015
  [​IMG]

  Scarlet Crusade, Lordaeron'daki undeadlerin ortadan kaldırılmasına kendilerini adamış, Knights of the Silver Hand'den gelen bir tarikattır. Scarlet Crusade, Forsaken ve Scourge'ün önemli rakibidir ve Tirisfal Glades'teki görevlerin birkaçında Scarlet Crusade askerlerine, liderlerine ve kalelerine saldırılmaktadır. Scarlet Crusade, başta Scarlet Monastery olmak üzere, Shattering'e dek Hearthglen, Tyr's Hand, Andorhal, Stratholme'un güçlendirilmiş katedrali ve Lordaeron'un kuzey alanında dağılmış birçok kamp ve gözcü kulesini korumaktaydı.

  Ayrıca, Shattering'den önce, Lordaeron Krallığı'nın Scourge tarafından yıkımından sonra geriye kalan tek hiyerarşiydi. Scarlet Enclave'e yapılan saldırıdan sonra, Scarlet Crusade adını Scarlet Onslaught olarak değiştirmiş, bazı orijinal üyeleri Scarlet Onslaught'a geçmese de Northrend'de operasyonlarını sürdürmüştü.

  Lich King'in devrilmesinden bu yana, Scarlet Crusade bir çöküş yaşamış olup, kurtarılmaya çalışılan Plaguelands'teki birçok üssünü Argent Crusade'e ve hayatta kalan üyelerini de ironik olarak undeath vebasına kaybetmiştir.
   

Sosyal medyada...