• Çünkü Blizzard'ı seviyoruz!
 1. Foruma düzenleme yapılacağından belirsiz bir süre forumumuz kayıtlara kapalı olacak, yeni üyeliklere açılmayacaktır.

Lor'themar Theron

'Lore' bölümündeki bu başlık Lo'Gosh tarafından başlatılmıştır, 30 Ağustos 2015.

 1. Lo'Gosh

  Lo'Gosh For Azeroth! Yönetici

  188
  23
  6 Mayıs 2015
  [​IMG]

  Lor'themar Theron, Quel'Thalas'ın Naip Lordudur ve Azeroth blood elflerinin, Prens Kael'thas Sunstrider'ın yokluğunda lideriydi. Kael'thas'ın ihaneti ve sonunda ölümüyle, Lor'themar halkının tek lideri haline gelmiştir. Lor'themar bir zamanlar Ranger General Sylvanas Windrunner'ın bir alt kademesindeydi ve Scourge saldırısından sonra high elflerin geçici liderliğini almıştı, bu rol, Prens'in dönüşünden sonra naiplik için ona yol açmıştır.

  Quel'Thalas'ın acımasız Scourge istilasından kurdulduktan sonra, Farstiderların eski kumandanı Lor'themar, Prens Kael'thas Outland'e seyahat ederken elf krallığını gözlemekle görevlendirilmiştir. Çok geçmeden Lor'themar'ın iradesi, iblisvari enerjiler tarafından saptırılmış Prens, Azeroth'a döndüğünde ve Sunwell'i hain emellerine alet etmek için kullandığında test edilmiştir. Daha sonra Kael'thas ihanetinden dolayı öldürülerek, geride Lor'themar'ı blood elflerin kaderine önderlik etmesi için bırakmıştır. Sunwell'in yeniden doğuşuyla birlikte, Quel'Thalas'ı parlak bir gelecek beklemektedir.

  Krallığın en karanlık günlerini atlatan Lor'themar, artık halkını yeni kaderine doğru götürmektedir. Garrosh Hellscream'in artan paranoya ve vicdan eksikliğinin şafağında, Regent daha büyük düşmanlar ile yüzleştikten sonra, diktatör Warchief'i devirmek için yükselen bir harekete katılmıştır. Orgrimmar Kuşatması sonrasında, Lor'themar bağlılığını yeni Warchief Vol'jin'e sunmuştur.
   
  Son düzenleme: 30 Ağustos 2015

Sosyal medyada...