• Çünkü Blizzard'ı seviyoruz!
 1. Foruma düzenleme yapılacağından belirsiz bir süre forumumuz kayıtlara kapalı olacak, yeni üyeliklere açılmayacaktır.

Jubeka Shadowbreaker

'Lore' bölümündeki bu başlık Lo'Gosh tarafından başlatılmıştır, 3 Ağustos 2015.

 1. Lo'Gosh

  Lo'Gosh For Azeroth! Yönetici

  188
  23
  6 Mayıs 2015
  [​IMG]

  Jubeka Shadowbreaker, Council of the Black Harvest'a bağlı undead bir warlocktur.

  Biyografi

  Konseydeki yandaş warlocklarıyla toplandıktan sonra, Jubeka Outland'e dönmek için Kanrethad Ebonlocke ile ortak olmuştur. Jubeka'nın günlüğü, daha sonra onu The Codex of Xerrath'ı açmaya çalışan bir warlock'a geçirecek impleri tarafından Azeroth'a döndürülmüş ve güvenilir ruhlara verilmiştir. Onun ruhtaşı dört parçaya bölünmüş ve ziyaret ettiği yerlerde kalmıştır: Hellfire Peninsula, Nethestorm, Blade's Edge Mountains ve Shadowmoon Valley.

  Günlüğünde, Kanrethad'ın niyetlerine dair büyüyen endişelerini - ve şüphelerini - belirtmiştir. Shadowmoon'da, Altar of Damnation'da onu sadece daha güçlü iblisleri kontrol etmeye çalışmaktan değil, onlardan biri olmayla Kanrethad'ı suçlamıştır. Kanrethad bunu onaylamış ve Jubeka'ya onu seçmesinin sebebinin eğer başarısız olup tamamen bozulmaya uğrarsa, kendisini sonsuza dek sürgün edecek kişinin o olacağını söylemiştir. Jubeka bunu kabul etmiş ve ona, Illidan Stormrage'in iblisleri Burning Legion'un iradesinin ötesinde nasıl kontrol edebildiğini öğrenmek için Black Temple'da eşlik etmiştir.

  Jubeka'nın izinden takip eden warlock Temple'ın zirvesinde Kanrethad'la karşı karşıya gelmiş ve onu yenmiştir; Jubeka ise Kanrethad'ı sürgün etme sözünü yerine getirmiştir ve şimdi Altar of Damnation'da onun başında nöbet tutmaktadır.

  [​IMG]
  Jubeka, Kanrethad'ın başında sonsuz sürgün görevinde beklerken.
   

Sosyal medyada...