• Çünkü Blizzard'ı seviyoruz!
 1. Foruma düzenleme yapılacağından belirsiz bir süre forumumuz kayıtlara kapalı olacak, yeni üyeliklere açılmayacaktır.

Hakkar the Houndmaster

'Lore' bölümündeki bu başlık Lo'Gosh tarafından başlatılmıştır, 6 Mayıs 2015.

 1. Lo'Gosh

  Lo'Gosh For Azeroth! Yönetici

  188
  23
  6 Mayıs 2015
  [​IMG]
  "I am Hakkar... and you are nothing."
  Hakkar the Houndmaster, War of the Ancients'a (Kadimler Savaşı) katılmış bir Burning Legion ajanı ve felhound'ların efendisidir.

  Yeni Zaman Çizgisi

  War of the Ancients üçlemesinde, Hakkar Burning Legion'un baş kumandanlarından biriydi. Azeroth'a ayak basan ilk Burning Legion üyesiydi ve boynuzlu kafatasına sahip devasa yanan bir iskelet şövalye olarak tanımlanmıştı. Well of Eternity'den (Sonsuzluk Kuyusu) yaratılan bir geçit aracılığıyla, Xavius'a portalı güçlendirmesi ve Burning Legion'un geri kalanının gelmesi için hazırlık yapması için gönderilmişti. Hakkar'ın birincil silahı, Hakkar'ın emirlerini yerine getirmek için sonsuz sayıda felhound çağıran bir kamçıydı. Hakkar, Krasus ve Malfurion'u direnişten kaldırmaya çalışmıştı ancak Sisters of Elune tarafından gerçekleştirilen hızlı müdahale asi ikiliyi kurtarmıştı. Hakkar, High Priestess of Suramar'ın üzerine ölümcül hasar vermişti ve Malfurion aşkını ölmekten kurtarmak için öne atılıp, şiddetli bir fırtınayı Houndmaster'ı yenmek için çağırdığında neredeyse Tyrande'ı öldürüyordu.

  [​IMG]
  Hakkar ve Felhoundları

  Ana Zaman Çizgisi

  Orijinal zaman çizgisinde, Hakkar War of the Ancients'tan kurtulmuştu ve Üçüncü Savaş sırasında öldürülmüştü. Old Gods (Eski Tanrılar), hapislerinden kaçmak çabasıyla zaman ve uzayı büktüklerinde zaman çizgisi çeşitli şekillerde değişmiş olmuştu. Bununla birlikte Nozdormu'nun onları durdurba çabası da War of the Ancients'in seyrini değiştirmişti. Hakkar'ın Malfurion Stormrage'in elinde ölüp, eski zaman çizgisinin yeniden yaşanmak yerine üzerine yazılması da bunun bir sonucuydu.
   

Sosyal medyada...