• Çünkü Blizzard'ı seviyoruz!
 1. Foruma düzenleme yapılacağından belirsiz bir süre forumumuz kayıtlara kapalı olacak, yeni üyeliklere açılmayacaktır.

Green Fire Görev Serisi Rehberi

'Warlock' bölümündeki bu başlık Lo'Gosh tarafından başlatılmıştır, 16 Mayıs 2015.

 1. Lo'Gosh

  Lo'Gosh For Azeroth! Yönetici

  188
  23
  6 Mayıs 2015
  Green Fire, World of Warcaft'a 5.2 yamasıyla eklenen, Council of the Black Harvest ile alakalı bir warlocklara özgü görev serisidir. Görev serisini tamamlamak; Kanrethad Ebonlocke'u yenip Pursuing the Black Harvest senaryosunu tamamlayarak elde edilen The Codex of Xerrath adlı pasif yeteneği kazandırmaktadır. Bu yetenek tüm Warlock fire büyülerini fel büyüyle bozulmaya uğratmakta olup; yeteneklere yeşil, entropik bir ateş efekti vermektedir.


  Görev Zinciri
  • Görev serisi, bir Sealed Tome of the Lost Legion lootlayarak başlamaktadır. Bu Tome, Isle of Thunder'daki Rare Elite yaratıklardan düşmektedir. Sealed Tome of the Lost Legion'u bir Healthstone ile birleştirdiğinizde The Codex of Xerrath'ı elde edeceksiniz. Bu eşya ilk görevimizi başlatmaktadır: An Unusual Tome.
  • An Unusual Tome: Görevi başlattığınızda ilk işimiz demon petlerimizle olacak. Bu görevde, elde ettiğimiz Tome'un dilini ve amacını öğrenmemiz gerekiyor. Bunu yapmamızde petlerimiz bize yardımcı olacak. Succubus, Shivarra, Felguard ve Wrathguard'ınız size dili söyleyebilirken, Voidwalker ve Voidlord size Tome'un amacını söyleyebilir. Observer ise her ikisini de söyleyebilir. İlgili petleri çağırarak bu Tome'un dilini ve amacını çözün. Görevi tamamladıktan sonra sıradaki görevimizi başlatıyoruz: Reader for the Dead Tongue.
  • Reader for the Dead Tongue: Görevi aldıktan sonra Stormwind / Orgrimmar'daki Sandahl / Zevrist ile knuşarak görevimizi tamamlıyoruz.
  • A Tale of Six Masters (A/H): Görevi aldıktan sonra envanterimize gelecek Legacy of the Masters (Part 1)'i Warlock Trainer'ın yanında okuyoruz.
  • Seeking the Soulstones: Jubeka's Journal'ı okuyoruz ve içindeki ipuçlarını takip ederek dört soulstone parçasını buluyoruz. Bu soulstonelara tıkladığınızda size Jubeka'nın hatıralarına dair bilgiler verecek. Soulstoneların konumlarıysa şöyle:
  • Sıradaki görevimiz olan Seek the Signal için Black Temple girişine doğru yola koyuluyoruz.
  • Infiltrating the Black Temple: Black Temple'da Kanrethad ve Jubeka'nın izini takip ediyoruz. Ön kapıdaki işarete tıkladıktan sonra Black Temple'ın özel bir versiyonu olan "Pursuing the Black Harvest" senaryosuna giriş yapabilirsiniz.
  Pursuing the Black Harvest

   

Sosyal medyada...