• Çünkü Blizzard'ı seviyoruz!
 1. Foruma düzenleme yapılacağından belirsiz bir süre forumumuz kayıtlara kapalı olacak, yeni üyeliklere açılmayacaktır.

Great Dark Beyond

'Lore' bölümündeki bu başlık Lo'Gosh tarafından başlatılmıştır, 7 Mayıs 2015.

 1. Lo'Gosh

  Lo'Gosh For Azeroth! Yönetici

  188
  23
  6 Mayıs 2015
  [​IMG]

  Great Dark Beyond (Great Dark, Great Beyond, Dark Beyond ya da kısaca Beyond olarak ta bilinir) dünyalar arasındaki boş void'dir. Great Dark, evrende hiçbir şey yokken her şeyin ilki, Twisting Nether'ın aksine ana Material Plane'in parçası olarak tarif edilmektedir. Esasen bu ad, Warcraft evrenindeki uzaya verilen addır.

  Bugüne kadar, Warcraft evreninde altı gezegen belirlenmiştir — Argus, Azeroth, K'aresh, Xerrath, Xoroth ve Draenor (kalıntıları bugün Twisting Nether'ın astral rüzgarları üzerinde sallanan, Outland olarak bilinen gezegen) — ancak Xerrath, Burning Legion tarafından Xoroth'u ele geçirmelerinin bir güç gösterisi olarak yok edildiğinden dolayı bugün sadece beşi halâ vardır. Ancak, Great Dark Beyond'da sayısız birçok gezegen vardır. Bunlardan biri, gerçek adı bilinmeyen ve Burning Legion tarafından tamamen yok edilen Fanlin'Deskor'dur.

  Titanların, Twisting Nether'ın aksine (ki bu demonların ortaya çıkmasıyla dehşete düşmelerini açıklayabilir) muhtemelen Great Dark Beyond üzerinden seyahat ettikleri tahmin edilmektedir.
   

Sosyal medyada...