• Çünkü Blizzard'ı seviyoruz!
 1. Foruma düzenleme yapılacağından belirsiz bir süre forumumuz kayıtlara kapalı olacak, yeni üyeliklere açılmayacaktır.

Fortnite Battle Royal, Bir Günde Bir Milyon Oyuncuya Ulaştı!

'Konu Dışı' bölümündeki bu başlık Melisa tarafından başlatılmıştır, 28 Eylül 2017.

 1. Melisa

  Melisa Yeni Üye

  5
  0
  16 Ekim 2015
  PUBG çakması olarak eleştirilerin hedefi olan Fortnite Battle Royal, Salı günü tüm platformlar için ücretsiz olarak yayınlanmıştı. Yayınlanmasıyla birlikte yoğun ilgi kaynağı olan Fortnite hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı.

  [​IMG]

  Fortnite Battle Royal moduyla adeta PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın kopyası olduğu yönünde eleştirilerin hedefi olmuştu. Hatta bu konuda en büyük eleştiri PUBG’nin geliştiricisi olan BlueHole’den gelmişti. BlueHole, Fortnite Battle Royal geliştiricisi olan Epic Games’i tehdit etmiş ve oyunun yapısını değiştirmesini belirtmişti.

  Tehditlere ve eleştirilere aldırış etmeyen Epic Games, Salı gecesi Fortnite Battle Royal’i PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için ücretsiz olarak yayınladı. Yayınlanmasının ardından yüz binlerce oyuncu tarafından indirilen yeni PUBG, bugün açıklanan bilgilere göre bir günde 1 milyon oyuncuya ulaşarak yeni bir rekora imza attı.

  [​IMG]

  Fortnite’nin resmi Twitter hesabından atılan twite göre Battle Royal modu sadece 24 saat içerisinde 1 milyon oyuncuya ulaşmış ve geçen her dakika bu sayı artmaktaymış. PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın herhangi bir indirime ve kampanya ya girmeden milyonlarca oyuncuya ulaştığını sizlere daha önce belirtmiştik. Fortnite Battle Royal modunun tüm platformlara ücretsiz olarak dağıtılması PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın satışlarını etkileyecek gibi görünüyor. Hatta Battle Royal böyle devam ederse PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın rekorlarını da elinden alabilir. Bu durum karşısında PUBG ne yapacak henüz bilinmiyor. Ancak şuan için herhangi bir indirime gidecek gibi görünmüyor.

  kaynak https://www.turkmmo.com/fortnite-battle-royal-bir-gunde-bir-milyon-oyuncuya-ulasti-h61996.html
   

Sosyal medyada...