• Çünkü Blizzard'ı seviyoruz!
 1. Foruma düzenleme yapılacağından belirsiz bir süre forumumuz kayıtlara kapalı olacak, yeni üyeliklere açılmayacaktır.

Council of the Black Harvest

'Lore' bölümündeki bu başlık Lo'Gosh tarafından başlatılmıştır, 16 Mayıs 2015.

 1. Lo'Gosh

  Lo'Gosh For Azeroth! Yönetici

  188
  23
  6 Mayıs 2015
  Council of the Black Harvest, yendikleri düşmanlarının güçlerini alan altı büyük warlocktan oluşan bir konseydir. Bu güçler daha sonra, Azeroth'a karşı gelecek tehditlere karşı türlerine yardım etmek için birbirleriyle ve kendi mezhepleriyle paylaşılabilecektir. Bu konsey, Deathwing'in düşüşünden sonra human warlock Kanrethad Ebonlocke tarafından bir araya getirilmiştir.

  Black Harvest'in Tarihi

  Neredeyse her konsey üyesi, Azeroth'a karşı büyük tehditlerden birine tanıklık etmiştir:
  • Kanrethad; Illidan yok edildiğinde oradaydı, onun dönüşüm sırlarını paylaşmıştı,
  • Ritsynn, Ragaros mağlup edildiğinde Firelands'teydi,
  • Shinfel, Cho'gall'ın öldürülmesine yardım etmişti,
  • ve Zinnin, Deathwing'in yok edilmesine tanıklık etmişti.
  Birçok çekişme ve tartışmanın sonrasında, her warlock'un bir diğeriyle ortak olmasına ve yeni güçler elde edilmesine karar verilmişti. Ancak konseydeki hiçbir warlock bir diğerini sevmiyordu, yaptıkları şeylerin hepsine birden fayda sağlayacağını biliyordular. Üyeler arasında açgözlülüğe maal vermemek için; anlaşmayı bozan, dönmeyi başaramayan ya da yalnız dönen öldürülecek ve ruhu sonsuza kadar sürgün edilecekti.

  Daha sonra, tüm warlocklara bilgilerini aktarmak için her biri geri dönmüş ve kısa bir süre sonra da ortadan kaybolmuşlardır.

  Üyelerin Görevleri
  • Ritssyn ve Zinnin, Sulfuron Keep'e gönderildi.
  • Shinfel ve Zelfrax, Twilight's Hammer'ın kalan üyelerini avladılar ve öğrendikleri her şeyi anlatmaları için onları ikna ettirdiler.
  • Jubeka Shadowbreaker ve Kanrethad Ebonlocke, Outland'e döndü ve burada bir Naaru kalıntısından güçlü bir kristal yaratmaya çalıştılar. Bu, Black Temple'daki bir savaşta sonuçlanmıştır.
   

Sosyal medyada...