• Çünkü Blizzard'ı seviyoruz!
 1. Foruma düzenleme yapılacağından belirsiz bir süre forumumuz kayıtlara kapalı olacak, yeni üyeliklere açılmayacaktır.

60+ Greater Rift ve Natalya Build Önerileri

'Demon Hunter' bölümündeki bu başlık Nenya tarafından başlatılmıştır, 3 Ekim 2015.

 1. Nenya

  Nenya Yeni Üye

  4
  1
  13 Mayıs 2015
  60+ GR ve Natalya Build Detayları

  60 GR seviyesine gelene kadar yaratıkları keserek ilerlediğimiz için 60 ve üstü riftlerde de aynı stratejiyi uyguluyoruz ve başarısız oluyoruz. ''Aynı itemler bende de var; adama güzel harita çıkmış yapmış. Ben de onun kadar denesem ben de yaparım.'' mantığıyla hareket ediyoruz.

  Baktığınızda kısmen doğru. Greater rift haritalarında yaratık türleri, yaratıkların dağılışı ve fazlalığı, elit sayısı, shrine lar önemli faktörler. Ancak bahane değiller. Bu başlıkta size DH ile yapabileceğiniz olası hataları ve riftte izleyeceğiniz yol hakkında birkaç öneride bulunacağım.

  1. Sabit Kalmayın: Asla 1 saniye süre aynı noktada kalmayın. Vur-kaç yapmayı öğrenin.

  2. Küçük Gruplara Takılmayın: Buildimiz, ne kadar fazla yaratık olursa olsun hepsine hasar verebilecek nitelikte. bu yüzden fazla yaratık gruplarıyla uğraşmaya alışın. Dar alanlardaki yaratıklarla uğraşmayın.

  3. Elitleri Değerlendirin: Elit türlerini bilmelisiniz. Hangisinin zorluk çıkaracağını ayırt edebilirseniz zorluk çekmezsiniz. Elitleri diğer yaratıkların arasına katarak öldürmeye çalışın; elitle 1v1 atmayın. Her elit geçtiğinizde 1 kere öldüğünüzü ve bir greater rift içerisinde ortalama 7 elitle karşılaştığınızı var sayarsak;

  (0:05+0:10+0:15+0:20+0:25+0:30=1:45)
  2 dakikanızı ölü olarak geçireceksiniz. O halde:

  4. Ölmemeyi Alışkanlık Edinin

  5. Elit İçin 3 Dakika:
  Elite 3 dakikadan daha az süre ayırmayın. İlk dakikalarda zaman çizgisinden geride kalmanız gayet doğal. Ancak riftin ikinci yarısında mutlaka öne geçmenin bir yolunu bulmalısınız.

  6. Taeguk: Stackleri en üst seviyede tutmaya çalışın. Verdiği zırh sayesinde, sağdan soldan gelen oklara hedef olarak basit ölümlerden kurtulmanıza yardımcı olur.

  7. DH: Her şeyden önce ne oynadığınızı iyi bilmelisiniz. Bir hata ile karşılaştığınızda; aktif ya da pasif yetenek, legendary gem, follower, paragon dağılımı gibi özellikler üzerinde mutlaka değişikliğe gidin. Leaderboard ile aynı buildi yapmak zorunda değilsiniz; farklılığınızı ortaya koyun.

  Hatalarınızı kendiniz anlayın. Başkalarının dediklerini sorgulamadan yapmayın.
   

Sosyal medyada...